Az Óbudai Egyetem pótfelvételt hirdet Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskolájában, 4 éves doktori (PhD) képzésre és a doktori fokozatszerzésre való egyéni felkészülésre

PhD fokozat megszerzésére felkészítő doktori képzés indul 2024. szeptemberében, nappali, költségtérítéses levelező és egyéni formákban, az alábbi tudományágakban és tudományterületeken:

műszaki tudományok: informatikai tudományok,

természettudományok: matematika és számítástudományok.

A képzés sikeres befejezéséről az egyetem abszolutóriumot állít ki. Ez feljogosítja a jelöltet arra, hogy doktori fokozatszerzési eljárást kezdeményezzen, és megvédje disszertációját.

Jelentkezési határidő: 2024. augusztus 21. (szerda) 12.00 óra

Doktori képzésre jelentkezni a doktori iskola honlapjáról itt letölthető jelentkezési lap és mellékleteinek benyújtásával lehet, a doktori iskola vezetőjénél. A teljes felvételi hirdetmény itt olvasható.